13 Березня, 2023 р., 10:32
Перший рік життя дитини — суцільні запитання для мам і тат. Утім, як і другий, і наступні.  На порталі «Дія.Безбар‘єрність» у розділі «Батькам» є (https://bf.diia.gov.ua/categories/batkivstvo) усе, що потрібно молодим батькам: від запису в дитсадок до психологічної підтримки після народження дитини.
13 Березня, 2023 р., 10:31
Під егідою Тульчинської районної асоціації футболу добігає завершення перший благодійний чемпіонат Тульчинського району з футзалу серед аматорських команд. Передостанній восьмий тур не розчарував вибагливого Тульчинського вболівальника, а кульмінацією туру стала гра маститих суперників - Крижополя й Ладижина.
13 Березня, 2023 р., 09:09
Слава Україні! Розпочалася триста вісімдесят третя доба російського широкомасштабного вторгнення.
13 Березня, 2023 р., 08:12
особового складу / personnel ‒ близько/ about 159800 (+710) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
13 Березня, 2023 р., 07:32
За словами Начальника ОВА Сергія Борзова, в цьому році аграрії Вінниччини  планують засіяти 24% посівних площ ярими зерновими та зернобобовими культурами.
10 Березня, 2023 р., 15:35
Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.