10 Березня, 2023 р., 15:26
У Головному управлінні Нацполіції Вінниччини продовжується конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакантних посад для подальшого призначення в підрозділи поліції особливого призначення «САФАРІ», «ЦУНАМІ», «ЛУГАНСЬК» в складі Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «ЛЮТЬ».
10 Березня, 2023 р., 15:26
Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Фінляндської Республіки Санна Марін, яка перебуває в нашій країні з візитом, взяли участь у церемонії прощання з Героєм України, командиром 1-го механізованого батальйону 67-ї окремої механізованої бригади, молодшим лейтенантом Дмитром Коцюбайлом, який загинув 7 березня в бою під Бахмутом.
10 Березня, 2023 р., 15:19
Земля здригається від болю. Небо похмуре. Вітер морозний та віє сумом і болем. В жалобі знову Тульчинщина. Тепер палає свіча пам’яті того, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості пожертвував найціннішим. На російсько-українській війні ми втратили Лівандовського Віктора Михайловича, 21 лютого 1969 народження, жителям с.Зянківці Брацлавської громади.
10 Березня, 2023 р., 13:19
10.03.2023 року , з метою здійснення координації та надання методичної допомоги службам у справах дітей територіальних громад Тульчинського району, службою у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації проведено онлайн – навчання на тему: «Патронат над дитиною».
10 Березня, 2023 р., 10:49
Понад 180 тисяч людей, які тікали від війни, знайшли прихисток на Вінниччині у 2022 році. Вони оселились у громадах області й зараз намагаються інтегруватись у життя в нових умовах, знайти роботу, житло та простір для розвитку. Яка роль громад у цьому процесі й що вони можуть отримати від значної кількості ВПО?
10 Березня, 2023 р., 08:46
Найкращі сини і доньки України жертвують усім зради нашого мирного та щасливого майбутнього. На жаль, і цього разу Тульчинську громаду не оминуло горе, горе, якому немає виміру. Окупант забрав життя Токаренка Руслана Валерійовича, 01 листопада 1987 народження, жителя с.Нестерварка.
10 Березня, 2023 р., 08:23
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 10.03.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 10.03.23 were approximately:
10 Березня, 2023 р., 08:10
Сьогодні на Вінниччині перебуває з робочим візитом директорка Європейського Форуму інвалідності Кетрін Нотон, експерт міжнародної організації CBM Гаймо Дуттл, генеральна Секретарка Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Вікторія Назаренко та програмний менеджер Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Лариса Байда.