23 Лютого, 2023 р., 15:10
Перша леді Олена Зеленська виступила на спеціальному засіданні Організації Об’єднаних Націй щодо порушення прав людини в Україні через агресію РФ.
23 Лютого, 2023 р., 11:17
З метою здійснення координації та надання методичної допомоги службам у справах дітей територіальних громад Тульчинського району, 23.02.2023 року, службою у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації продовжується проведення онлайн навчання, за попередньо визначеними напрямками.
23 Лютого, 2023 р., 08:12
особового складу / personnel ‒ близько/ about 145850 (+790) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
22 Лютого, 2023 р., 16:43
Сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом — це не тільки зґвалтування: роз’яснення від системи безоплатної правової допомоги.
22 Лютого, 2023 р., 16:36
Міністерство молоді та спорту спільно з Українським інститутом національної проводить онлайн-лекцію «Україна – війна в Європі».
22 Лютого, 2023 р., 16:33
Перший рік повномасштабної війни росії проти України та українського народу. Рік, що змінив життя кожного з нас і Україну в цілому. Суттєві трансформації відбулися у різних сферах і в регіонах. Вінниччина уникнула активних бойових дії, але не убезпечилася від російських ракетних обстрілів.
22 Лютого, 2023 р., 15:34
Соціальна рівність, протидія дискримінації, дотримання прав та свобод людини — це базові потреби кожного громадянина. І держава створює доступні сервіси, щоб кожен зміг отримати підтримку в складних життєвих ситуаціях.
22 Лютого, 2023 р., 12:47
Розв’язана росією війна знищила плани і мрії багатьох українців, відібрала життя і поламала долі. Ворог забрав життя Галузи Олександра Сергійовича, 23 травня 1990 року народження, уродженця с.Сліди Шпиківської громади.