01 Березня, 2023 р., 09:30
28 лютого 2023 року відбулось розширене засідання оперативного районного  штабу з головами територіальних громад району, в якому взяли участь заступники начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій, Михайло Мурга та Сергій Чепернатий, заступник начальника Тульчинського РТЦК та СП майор Ігор Ярмоленко, командири  ДФТГ, керівники силового блоку. Відкрив та вів засідання очільник району Олександр Гаврилюк.
01 Березня, 2023 р., 08:21
особового складу / personnel ‒ близько/ about 149890 (+650) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
01 Березня, 2023 р., 08:19
Сьогодні, 28 лютого, Начальник ОВА Сергій Борзов відвідав м. Ладижин, де через обстріли ракетами рф об’єктів критичної інфраструктури, діє надзвичайна ситуація воєнного характеру.
28 Лютого, 2023 р., 15:36
Нагадуємо, завершується реєстрація для участі у безкоштовній сертифікатній програмі навчання ветеранів та ветеранок, як планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.
28 Лютого, 2023 р., 15:09
Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих.
28 Лютого, 2023 р., 15:02
Новий порядок бронювання військовозобов’язаних
28 Лютого, 2023 р., 14:31
Триста сімдесят днів триває повномасштабне вторгнення, під час якого  ворог прагне зайняти наші територій. Кожен громадянин України докладає титанічних та героїчних зусиль, щоб звільнити території нашої Батьківщини. Кожен  українець знає за що він бореться та воює. Це – наша незалежність, вільне майбутнє своїх родин та дітей.
28 Лютого, 2023 р., 14:23
Сьогодні, 28 лютого, Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь у Міжвідомчій нараді щодо створення і функціонування індустріальних парків на Вінниччині.