28 Лютого, 2023 р., 14:22
Сьогодні за участю Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної відбулась колегія центру надання соціальних послуг.
28 Лютого, 2023 р., 11:30
Індексація пенсійних виплат є одним з ключових інструментів підтримки фінансово найменш захищених громадян, які вже не можуть працювати, і часто повністю залежать від пенсійних виплат.
28 Лютого, 2023 р., 11:27
Кожен день і кожен тиждень використовуємо, щоб посилювати наш захист на фронті.
28 Лютого, 2023 р., 11:24
Після низки запланованих нарад в територіальних громадах району із найактуальніших питань воєнного сьогодення й на базі Томашпільської селищної ради відбулась зустріч із керівниками сільськогосподарських підприємств, установ та організацій Томашпільської та Вапнярської територіальних громад. В роботі якої взяли участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, заступник начальника РВА Михайло Мурга, начальник першого відділення Тульчинського РТЦК та СП, підполковник Роман Сватко, головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату районної військової адміністрації Микола Лазарук.
28 Лютого, 2023 р., 11:24
Війна, клята війна, яка завжди ходить поруч зі смертю, смутком та невимовним болем.
28 Лютого, 2023 р., 09:17
Відповідно до наказу начальника районної військової адміністрації від 03 лютого 2023 року № 13, начальником РВА Олександром Гаврилюком та його заступниками, 01 березня 2023 року в адміністративній будівлі Томашпільської селищної ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
28 Лютого, 2023 р., 08:15
особового складу / personnel ‒ близько/ about 149240 (+550) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
28 Лютого, 2023 р., 08:15
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов спільно з народними депутатами  Дмитром Кисилевським, Юлією Овчинниковою, Богданом  Кицаком та Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим оглянули виробництво  підприємства «ГРІН КУЛ».