07 Лютого, 2023 р., 08:17
Слава Україні! Розпочалася триста сорок дев’ята доба російського широкомасштабного вторгнення.
07 Лютого, 2023 р., 08:16
особового складу / personnel ‒ близько/ about 133190 (+1030) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
06 Лютого, 2023 р., 16:30
Президент України Володимир Зеленський у понеділок провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.
06 Лютого, 2023 р., 16:29
Щороку відбувається чимало трагедій, пов’язаних із загибеллю людей на водоймах, вкритих кригою. Діти і любителі зимової риболовлі – саме ця категорія населення найчастіше стикаються з цією небезпекою. Побачивши лід, дехто не може втриматися від спокуси дослідження і перевірки на міцність «твердої води». На жаль, досить часто це призводить до трагічних наслідків. Це трапляється знову і знову, незважаючи на численні попередження, застороги і заборони рятувальників. Саме тому в черговий раз сектор з питань оборони та цивільного захисту апарату районної військової адміністрації попереджає, що з метою захисту свого життя та здоров’я необхідно знати та виконувати наступні правила перебування на льоду:
06 Лютого, 2023 р., 15:22
Сьогодні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела нараду з керівниками структурних підрозділів соціально-гуманітарної сфери Вінниччини. Під час засідання учасники підбили підсумки роботи за перший місяць 2023 року та визначили плани на наступний місяць.
06 Лютого, 2023 р., 15:20
У розпалі 1-й благодійний чемпіонат Тульчинського району з футзалу серед аматорських команд сезону 2023 року.
06 Лютого, 2023 р., 11:23
Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.
06 Лютого, 2023 р., 10:41
Пенсійним фондом України розпочато фінансування пенсій за лютий 2023 року. Загальна потреба коштів на виплату пенсіонерам Вінниччини пенсій лютого – 1757,71 млн грн. Виплата буде здійснюватись з 4 по 25 лютого банківськими установами та підприємствами поштового зв’язку.
06 Лютого, 2023 р., 10:17
Згідно із Правилами безпечної експлуатації електроустановок споживачів, керівник підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності, виду діяльності, зобов'язаний забезпечити утримання, експлуатацію і обслуговування електроустановок, а саме: