09 Лютого, 2023 р., 08:22
Речник Генерального Штабу Збройних Сил України Олександр Штупун:
09 Лютого, 2023 р., 08:20
До міста Ладижина на Вінниччині досі прикута увага, адже тут залишається режим надзвичайного стану воєнного характеру.
09 Лютого, 2023 р., 08:18
особового складу / personnel ‒ близько/ about 135010 (+910) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
09 Лютого, 2023 р., 08:12
Про те, як створити власну, українську модель системи психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка вбере найкращі світові й вітчизняні практики, сьогодні йшлося на засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров'я та надання психологічної допомоги особам, постраждалим унаслідок агресії РФ, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською. Від Вінниччини участь в засіданні у форматі онлайн взяли Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та керівники профільних департаментів і служб  ОВА.
08 Лютого, 2023 р., 16:20
8 лютого 2023 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини за головуванням начальника Тульчинської районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка, на якому розглядалися питання щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, підведено підсумки за результатами роботи служби у справах дітей за минулий рік та напрацьовано першочерговий план дій на І квартал поточного року.
08 Лютого, 2023 р., 16:12
У межах візиту до Великої Британії Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Сполученого Королівства Ріші Сунаком.
08 Лютого, 2023 р., 16:10
За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова в області тривають зустрічі з родинами військовослужбовців, під час яких люди звертаються з різними питаннями, які їх найбільше хвилюють.
08 Лютого, 2023 р., 15:20
Послуги мають спростити і пришвидшити процес усиновлення. Окрім раніше доступних консультацій з усиновлення дитини та реєстрації усиновлювача онлайн, на порталі Дія з’явились нові сервіси.