14 Лютого, 2023 р., 08:20
Слава Україні! Розпочалася триста п’ятдесят шоста доба російського широкомасштабного вторгнення.
14 Лютого, 2023 р., 08:15
особового складу / personnel ‒ близько/ about 139080 (+740) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
13 Лютого, 2023 р., 15:55
Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка керівникам правоохоронних органів, служб і відомств системи МВС та його структурних підрозділів.
13 Лютого, 2023 р., 15:55
Національне інформаційне бюро при Мінреінтеграції нагадує, що надмірна конкретика при висвітленні засобами масової інформації теми перебування у полоні може ускладнити процес звільнення військовополонених.
13 Лютого, 2023 р., 15:34
Лютий лютує своїми трагічними сповіщенням про загибель наших мужніх та доблесних захисників Батьківщини. Маємо чергову втрату. Кричко Валерій Володимирович, 11 листопада 1972 року народження, житель с.Забужжя Брацлавської громади поповнив легіони небесного війська.
13 Лютого, 2023 р., 14:28
Президент України Володимир Зеленський у понеділок представив новопризначеного голову Служби безпеки України Василя Малюка керівному складу СБУ.