13 Лютого, 2023 р., 08:28
особового складу / personnel ‒ близько/ about 138340 (+560) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
10 Лютого, 2023 р., 18:21
На Вінниччині, як і в інших регіонах держави, триває національна кампанія рекрутингу "Гвардія Наступу".
10 Лютого, 2023 р., 18:20
10 лютого 2023 року під головуванням начальника районної військової адміністрації Олександра  Гаврилюка відбулась онлайн-нарада з головами територіальних громад району, начальниками відділів  РТЦК та СП щодо формування стрілецького батальйону Вінницької області.
10 Лютого, 2023 р., 15:20
Європейський Союз має єдність щодо підтримки України, допоки наша країна не здобуде перемогу в боротьбі з російським агресором. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спільної з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем і Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн зустрічі з представниками ЗМІ після спеціального засідання Європейської ради в Брюсселі.
10 Лютого, 2023 р., 15:16
Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов разом із народним депутатом України Іриною Борзовою та профільним заступником Олександром Піщиком передав сьогодні керівникам громад Вінницької області потужні генератори, надані в рамках проекту UNOPS Україна «Посилення стабільності постачання тепла населенню України», що фінансується Українським гуманітарним фондом.
10 Лютого, 2023 р., 15:13
10 лютого ворог завдав масованого ракетного удару по об’єктах критичної інфраструктури України.
10 Лютого, 2023 р., 14:27
В Україні стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу», де прикордонники, поліція та Нацгвардія проводять набір добровольців у штурмові стрілецькі батальйони для реагування на загрози національній безпеці держави.
10 Лютого, 2023 р., 10:18
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 10.02.23 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02.22 to 10.02.23 were approximately: