Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

26 Квітня, 2024 р., 16:39
Сьогодні, 26 квітня 2024 року відбулась чергова 48 сесія Піщанської селищної ради 8 скликання, в роботі якої взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.
26 Квітня, 2024 р., 16:14
Сумна новина про втрати прийшла зі сходу України. Клята війна забрала ще одне життя, завдавши болю родині Шулікових з с.Кислицьке Томашпільської громади.
26 Квітня, 2024 р., 16:13
Важкі часи – породжують сильних духом! Попри війну, Україна демонструє високі темпи цифрової трансформації.
26 Квітня, 2024 р., 16:12
Косою агресора ріже люта смерть квітучий цвіт нашої країни. Чергову трагічну новину отримала Тульчинщина.
26 Квітня, 2024 р., 14:34
Цьогоріч Державна  казначейська служба України відзначає 29 річчя з дня створення. Вона, як орган виконавчої влади, реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Випадкові фото