Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

08 Травня, 2024 р., 16:33
Сльози матерів, батьків, дружини, друзів крають серце, нагадуючи наскільки жорсткою і несправедливою є ця війна.
08 Травня, 2024 р., 16:28
Начальник ОВА Сергій Борзов провів офіційну зустріч із Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою-Даскалеску, яка прибула до Вінниччини з робочим візитом.
08 Травня, 2024 р., 15:24
Традиційно, щосереди, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк здійснює  виїзні прийоми громадян у віддалених територіальних громадах району.
08 Травня, 2024 р., 14:51
За ініціативи Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського наці пального університету на базі Тульчинської районної військової адміністрації відбувся круглий стіл на тему «Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану».
08 Травня, 2024 р., 12:53
Сьогодні, до Тульчинської районної організації Товариства Червоного Хреста України з робочим візитом завітали заступники начальника районної військової адміністрації Сергій Чепернатий та Володимир Скалій.
08 Травня, 2024 р., 12:39
Начальник ОВА Сергій Борзов провів зустріч із делегацією Ліберецького краю Чеської Республіки.

Випадкові фото