06 Квітня, 2022 р., 12:37
VAC апарати, витратні матеріали до них та сучасні перев'язуаальні матеріали для лікування ран при важких вогнепальних та вибухових травмах отримали для Вінниччини
06 Квітня, 2022 р., 12:13
Очільник області, інформуючи про ситуацію на Вінниччині станом на 6 квітня, зазначив:
06 Квітня, 2022 р., 11:46
Наше спільне завдання – захистити Україну та вигнати з неї загарбників. Проте потрібно пам’ятати про збереження водних біоресурсів під час їх природного відтворення. Адже весняно-літню заборону на лов водних біоресурсів ніхто не відміняв.
06 Квітня, 2022 р., 11:09
06 квітня 2022 року погоджено 11 гуманітарних коридорів: З Маріуполя до Запоріжжя на власному транспорті.З Бердянська до Запоріжжя на власному транспорті та автобусами.
06 Квітня, 2022 р., 10:35
«Ми усвідомлюємо, що окупанти переважають чисельно. Що в них більше техніки. Ми знаємо про спроби російських керівників назбирати по всій Росії нових дурнів з-поміж курсантів військових училищ, людей із бойовим досвідом та строковиків, щоб направити їх усіх на забій у ще один наступ. Але в нас немає жодного іншого вибору – вирішується доля нашого народу. Ми знаємо, за що воюємо. І робимо все для перемоги». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 41-го дня війни.
06 Квітня, 2022 р., 09:09
В зв’язку зі зверненнями до сектору Тульчинське бюро правової допомоги військовослужбовців та членів їх сімей з приводу роз’яснень трудових прав, сектор Тульчинське бюро правової допомоги інформує наступне:
06 Квітня, 2022 р., 09:00
09:00  06.04.2022  Не забудемо! Не пробачимо!
05 Квітня, 2022 р., 14:29
Центральна влада доклала багато зусиль, щоб голови обласних державних адміністрацій створили єдині команди з міськими головами та представниками правоохоронних органів на місцевому рівні, і це значно зміцнило оборонні позиції нашої держави. Про це сказав Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю представникам українських ЗМІ.
05 Квітня, 2022 р., 14:27
ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України