05 Квітня, 2022 р., 14:27
ЮНІСЕФ разом із Міністерством соціальної політики України розпочинають багатоцільову програму грошової допомоги для незахищених родин із дітьми, які постраждали через війну та потребують фінансової підтримки. Додаткові виплати мають посилити державні програми, започатковані Урядом України
05 Квітня, 2022 р., 12:29
04 квітня 2022 року відбулась розширена нарада за участю голів територіальних громад району, начальників управлінь, відділів та служб району. Відкрив та вів нараду начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
05 Квітня, 2022 р., 10:23
Станом на 5 квітня 2022 року управлінням соціального захисту населення  Тульчинської районної військової адміністрації підготовлено виплатні документи та  проведено виплату
05 Квітня, 2022 р., 10:21
Досить часто до сектору Тульчинське бюро правової допомоги звертаються жителі Тульчинського району з запитаннями: чи можна на період дії воєнного стану не платити за комунальні послуги? чи будуть нараховувати пеню та штрафи за несплачену комуналку? кому можуть відшкодувати витрати на комунальні послуги тощо.
05 Квітня, 2022 р., 09:49
На сьогодні заплановано 7 гуманітарних коридорів: З Маріуполя до Запоріжжя на власному транспортіПопри обіцянки свого керівництва,  окупаційні війська нікому не дають проїхати до Маріуполя.
05 Квітня, 2022 р., 09:00
#хвилина_мовчання   09:00  05.04.2022  Не забудемо! Не пробачимо!
05 Квітня, 2022 р., 08:21
Розпочалася сорок перша доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
05 Квітня, 2022 р., 08:19
«Кожна нормальна людина у світі розуміє, хто приніс війну та масові смерті на українську землю. Є безліч доказів того, що саме російські війська знищують мирні міста. Викрадають, катують і вбивають мирних людей». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 40-го дня війни.
05 Квітня, 2022 р., 08:14
Ситуація щодо російського вторгнення – брифінг радника керівника Офісу Президента Олексія Арестовича (04.04.2022). #stoprussia