04 Квітня, 2022 р., 11:14
Світ шокований звірствами російських загарбників у Київській області. Велика кількість держав та міжнародних організацій засудили воєнні злочини РФ в Україні та виступили за негайне розслідування, аби притягнути винних до відповідальності. ЄС та США допоможуть нашій державі у документуванні злочинів російської армії.
04 Квітня, 2022 р., 11:09
Ірина Верещук про заплановану на 4 квітня роботу гуманітарних коридорів.
04 Квітня, 2022 р., 11:02
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 04.04 орієнтовно склали
04 Квітня, 2022 р., 09:52
У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.
04 Квітня, 2022 р., 08:44
Розпочалася сорокова доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
04 Квітня, 2022 р., 08:06
«Я запрошую пані Меркель і пана Саркозі відвідати Бучу й побачити, до чого за 14 років призвела політика поступок Росії. Побачити на власні очі закатованих українців і українок. Хочу, щоб мене зрозуміли правильно. Ми не звинувачуємо Захід. Ми не звинувачуємо нікого, крім конкретних російських військових, які скоїли це проти наших людей. Окрім ще тих, хто віддавав їм накази. Але ми маємо право говорити про нерішучість». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 39-го дня російського вторгнення в Україну.
02 Квітня, 2022 р., 09:00
01 Квітня, 2022 р., 17:33
Сумна звістка своїм чорним крилом знову накрила Тульчинщину. Загинув наш Герой, Ковальчук Вадим Віталійович, житель с. Гнатків  Томашпільської територіальної громади.