30 Березня, 2022 р., 08:03
«Сигнали, які ми чуємо з переговорного майданчика, можна назвати позитивними. Але ці сигнали не заглушають розривів російських снарядів». Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 34 доби вторгнення агресора.
29 Березня, 2022 р., 15:34
-Україні потрібні гарантії безпеки, які будуть жорсткішими, ніж 5 стаття НАТО
29 Березня, 2022 р., 15:32
«Ми знаємо, що зможемо повернутися до нормального, мирного життя. І тому вже зараз я хочу вас запросити приєднуватися до нашої ініціативи з відбудови України після війни, після нашої перемоги… Знаючи ваш потенціал, вашу творчу економічну потугу, я пропоную вашій країні взяти шефство над одним із наших прекрасних регіонів після війни. Авжеж, після війни. Миколаїв, місто корабелів, може стати таким містом, таким регіоном, який об?єднає нас із вами ще більше». Володимир Зеленський звернувся до політиків і народу Данії.
29 Березня, 2022 р., 14:35
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату Тульчинської районної військової адміністрації інформує, що постановою Кабінету Міністрів України  від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні(далі - Порядок).
29 Березня, 2022 р., 14:17
Українці, які змушені були покинути дім через активні бойові дії, отримають допомогу на проживання від держави у розмірі 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю, та у розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу.
29 Березня, 2022 р., 14:15
Медичні заклади Вінницької області налаштовують супутниковий інтернет-зв'язок.
29 Березня, 2022 р., 12:18
Канали комунікації
29 Березня, 2022 р., 11:47
Голова Вінницької обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Борзов 28 березня 2022 року підписав наказ «Про встановлення заборони на відвідування лісів населенням».
29 Березня, 2022 р., 11:03
-Українські мобільні оператори доклали чималих зусиль для забезпечення стабільної роботи мереж. За попередні два роки були здійснені серйозні інвестиції, вкладені значні кошти для резервування ліній та забезпечення їх максимально швидкого відновлення.