29 Березня, 2022 р., 10:46
29.03.2022, перемовини України з Росією у Стамбулі.
29 Березня, 2022 р., 10:43
При Офісі Президента України протягом тижня буде створена експертна група, яка відстежуватиме й аналізуватиме дотримання застосованих проти Росії міжнародних санкцій. Адже для України важливо, щоб санкційні пакети проти Російської Федерації були дієвими. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні.
29 Березня, 2022 р., 10:25
Ірина Верещук про заплановану на 29 березня роботу гуманітарних коридорів.
29 Березня, 2022 р., 09:42
Газовики виявляють мінування об’єктів критичної інфраструктури.
29 Березня, 2022 р., 08:31
Розпочалася тридцять четверта доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Угруповання Сил оборони продовжує ведення оборонної операції на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках.
29 Березня, 2022 р., 08:22
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі українських воїнів нагороджено такими відзнаками як:
29 Березня, 2022 р., 08:08
Відповідно до змін, внесених до наказу Начальника ОВА Сергія Борзова «Про заборону торгівлі алкогольними напоями», з 29 березня, у Вінницькій області заборонено продаж алкоголю працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, територіальної оборони, інших військових формувань та особам зі зброєю.