24 Лютого, 2021 р., 09:40
Президент України Володимир Зеленський обговорив із заступником міністра охорони здоров’я – головним державним санітарним лікарем Віктором Ляшком початок вакцинації в Україні.
24 Лютого, 2021 р., 08:24
43 дитини. 40 медиків. 10 летальних... Лідером залишається місто Вінниця – 249 (лікарі – 8, середній медичний персонал – 6, молодший медичний персонал-1, вчителі – 5, учні – 7, вихователь-1).
24 Лютого, 2021 р., 08:23
Відповідно до індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням Covid-19 станом на 23.02.2021 на території Вінницької області встановлено помаранчевий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
23 Лютого, 2021 р., 16:38
Про це заявив голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».
23 Лютого, 2021 р., 16:37
Про це заявив перший заступник міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».
23 Лютого, 2021 р., 16:10
Згідно з укладеним  рішенням щодо організації взаємодії Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ З Тульчинським районним військовим комісаріатом 22 лютого 2021 року був проведений інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України   для  чоловіків , які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні віком від 18 до 40 років.
23 Лютого, 2021 р., 15:59
Про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».
23 Лютого, 2021 р., 15:12
Вінниччина - одна з перших областей, хто отримає вакцину
23 Лютого, 2021 р., 15:10
Верховна Рада України ухвалила новий закон про штрафи за порушення Правил дорожнього руху 16 лютого, Верховна Рада ухвалила законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», номер законопроекту  2695.
23 Лютого, 2021 р., 14:47
Сектор з питань оборони та цивільного захисту аппарату райдержадміністрації попереджує, що перебуваючи зимової пори на замерзлих водоймах: чи то рибалячи, чи то активно відпочиваючи, – потрібно пам’ятати правила поводження на льоду. Щороку внаслідок необережного поводження на льоду гинуть люди. Небезпека зростає навесні, коли активно починає танути крига на водоймах, бо вона вже не міцна. Міцна крига, на відміну від слабшої (білої та жовтуватої), має, зазвичай, синюватий або зеленкуватий відтінок. Тонкий лід, як правило, трапляється біля берегів, заростей очерету та під снігом. Будьте обережні! У цих місцях можна провалитися!