16 Лютого, 2021 р., 08:52
В  2020  році в кількості 6 працівників,  Крижопільське  відділення  здійснювало статутні функції в області щодо реалізації державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування на території Крижопільського та Піщанського районів Вінницької області.
15 Лютого, 2021 р., 15:59
15 лютого 2021 року голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк,  взяв участь у заходах з нагоди 32-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
15 Лютого, 2021 р., 14:28
Наразі в Україні житлову субсидію отримує понад 3 млн домогосподарств - 73%.
15 Лютого, 2021 р., 08:26
Щорічно, 15 лютого українська спільнота на державному рівні відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
12 Лютого, 2021 р., 15:08
В приміщенні Тульчинського ДПІ відбулась зустріч керівництва Головного управління ДПС у Вінницькій області з колективом податківців Тульчинщини.
12 Лютого, 2021 р., 15:07
Сьогодні, 11 лютого  2021 року  голова  райдержадміністрації Олександр Гаврилюк, заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач та начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації  Микола Богач  урочисто вручили «пакунок малюка» молодому татусеві з смт.Кирнасівка, в якого нещодавно народився маленький хлопчик.
12 Лютого, 2021 р., 13:34
Імунізація –  це безпечний спосіб подолати коронавірусну хворобу в Україні та на Вінниччині зокрема.
12 Лютого, 2021 р., 13:32
Україна максимально спростила процес реєстрації вакцини. Верховна Рада України ухвалила законопроект, який спрощує процес реєстрації лікарських засобів, які необхідні для боротьби з COVID-19 та схвалені для екстреного застосування.
12 Лютого, 2021 р., 13:30
У лютому Україна отримає 117 тис. доз мРНК вакцини американського виробництва від Pfizer-BioNTech у межах глобальної ініціативи COVAX. Вона відразу буде розподілена для вакцинації працівників лікарень, у яких надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Протягом першого півріччя Україна також зможе отримати від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини AstraZeneca/Oxford у межах COVAX.