17 Лютого, 2021 р., 10:56
Ситуацію із заповненням ліжко-місць для хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 у Івано-Франківській області детально обговорили на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
17 Лютого, 2021 р., 10:34
Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні започатковано у 2017 році Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні. Метою конкурсу є відзначення та популяризації молодіжної роботи.
17 Лютого, 2021 р., 10:28
Третій день Всеукраїнського Форуму «Україна 30» розпочнеться сьогодні о 10:15. У програмі передбачено наступні обговорення:
17 Лютого, 2021 р., 10:22
16 лютого 2021 року голова райдержадміністрації Олександр Гаврилюк здійснив обстеження виконання будівельних робіт з реконструкції приймального відділення КНП "Тульчинська ЦРЛ" Тульчинської міської ради.
16 Лютого, 2021 р., 16:34
Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» повідомив експерт Інституту місцевого розвитку Антон Левицький.
16 Лютого, 2021 р., 16:31
Спростування найпоширеніших фейків про вакцинацію від COVID-19
16 Лютого, 2021 р., 16:28
Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, Фонду Східна Європа запрошує підприємства, установи та організації, які перебувають у сфері управління, а також представників органів місцевого самоврядування  взяти участь у форумі регіональної цифровізації «Громада в Дії».
16 Лютого, 2021 р., 16:15
Виключення становлять лише документи, що подаються через е-сервіси Міністерства соціальної політики України: https://www.msp.gov.ua/main/Eservices.html