18 Лютого, 2021 р., 15:11
Фонд соціального страхування України (далі - Фонд) та Федерація роботодавців України (далі - ФРУ) закликають страхувальників (роботодавців) прискорити подання заяв-розрахунків на виплату допомог від Фонду їх працівникам.
18 Лютого, 2021 р., 15:09
Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2021 рік» затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 січня 2021 року № 38 під керівництвом директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергія Вовченка, 18 лютого 2021 року в режимі онлайн-конференції,  відбувся навчально-методичний збір  щодо підсумків роботи з підготовки цивільного захисту області у 2020 році та визначення основних завдань у зазначеній сфері на 2021 рік. Учасником наради в районній студії була головний спеціаліст сектору з питань оборони та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Оксана Шпатарюк.
18 Лютого, 2021 р., 14:08
18 лютого 2021 року  відбулась обласне онлайн-засідання за участю голови облдержадміністрації Сергія Борзова, першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Заболотної, заступників голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького та Олександра Піщика, директорів департаментів, управлінь та служб області, голів райдержадміністрацій.
18 Лютого, 2021 р., 12:39
За дорученням голови ОДА Сергія Борзова про новітній сервіс «єМалятко», який надає можливість отримати необхідні послуги за однією електронною заявою під час державної реєстрації народження онлайн на порталі Дія, детально розповіла під час брифінгу перший  заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
18 Лютого, 2021 р., 11:43
Міністерство охорони здоров’я України спільно з партнерами запустили окремий інформаційний портал із питань вакцинації від COVID-19 — vaccination.covid19.gov.ua.
18 Лютого, 2021 р., 11:28
З початку 2021 року в Україні у різних регіонах почастішали випадки самогубств серед підлітків.
18 Лютого, 2021 р., 11:22
«Боротьба проти COVID-19 в Україні продовжується, тому ми повинні вживати всіх необхідних заходів, аби зупинити хворобу та врятувати життя українців», - зазначає Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
18 Лютого, 2021 р., 11:14
3 червня 2020 року укладено Угоду про співробітництво з надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення з Шпиківською селищною об’єднаною територіальною громадою.