18 Лютого, 2021 р., 08:31
Сьогодні, 18 лютого минає 6 років з часу, як трагічно загинув наш земляк, батько 2 синів, прекрасний чоловік – Грубий Анатолій Васильович (26.10.1971-18.02.2015). Виконуючи бойове завдання поблизу м. Дебальцеве,  Анатолій Васильович у 48 років віддав своє життя за Україну.
17 Лютого, 2021 р., 16:36
Україна повернеться до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 17 лютого.
17 Лютого, 2021 р., 16:36
Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України опрацьовує три заяви на реєстрацію вакцини проти COVID-19 під зобов’язання для екстреного медичного застосування:
17 Лютого, 2021 р., 16:35
Народний депутат України Олександр Трухін на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» заявив, що немає підстав не довіряти уряду, який пообіцяв, що ціни не будуть рости в рамках даного опалювального сезону.
17 Лютого, 2021 р., 14:10
«EU Study Days» (Єврошколи) - освітній проект, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз. Це проект Представництва Європейського Союзу в Україні, який здійснюється Українським освітнім центром реформ.
17 Лютого, 2021 р., 14:09
Виконавчий директор з управління відходами Центральної та Східної Європи, директор компанії «Veolia» Маттіас Фогель на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» розповів про важливість законопроєкту про управління відходами.
17 Лютого, 2021 р., 12:39
Про це розказав заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка».
17 Лютого, 2021 р., 12:30
Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» повідомив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець.
17 Лютого, 2021 р., 12:30
Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Ольга Бабій на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Платіжка» розповіла про стратегію захисту прав споживачів газу в Україні.
17 Лютого, 2021 р., 11:52
Чи можуть мене змусити вакцинуватися?