04 Січня, 2021 р., 12:29
Тому не дивно, що аферисти створюють шахрайські сайти з онлайн-кредитування, які схожі на сайти справжніх МФО.
31 Грудня, 2020 р., 10:48
Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, - з Новим роком і Різдвом Христовим.
31 Грудня, 2020 р., 10:21
Мішенню шахрая можуть стати як чоловіки, так і жінки.
31 Грудня, 2020 р., 10:15
У конкурсі можуть брати участь благодійники чи волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року; благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності; благоотримувачі, представники медіа. Кількість поданих заявок від однієї організації чи фахівця є необмеженою.
30 Грудня, 2020 р., 15:29
Сьогодні, в актовій залі будинку рад відбулося підведення підсумків роботи спортивного клубу "ГЕПАРД" за 2020 рік.
30 Грудня, 2020 р., 08:58
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що з 1 січня 2021 року набуває чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», прийнятий   15 грудня 2020 року Верховною Радою України та підписаний 25 грудня 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським. Даним Законом встановлено  мінімальні розміри на 2021 рік  мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.
30 Грудня, 2020 р., 08:53
Передноворічна пора зазвичай для  дітей проходить в очікуванні чудес, веселих святкувань, розваг та, звісно ж, подарунків. Так, на виконання районної  комплексної  програми підтримки сім’ї, молоді, запобігання домашньому насильству забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням №  507  30 сесії  районної ради 7 скликання від 21 березня  2019, управління соціального захисту населення райдержадміністрації закупило 145 солодких подарунків  для  дітей соціально – вразливої категорії, а саме дітей учасників АТО/ООС, які проживають на території району.
30 Грудня, 2020 р., 08:52
Максимально насиченим виявився спортивний вікенд для ФК «Патріот» Тульчин.
28 Грудня, 2020 р., 16:42
Новорічних сюрпризів багато не буває – з такими словами голова райдержадміністрації Олег Боровський звернувся до дітей та  запросив їх на імпровізований екскурсійний майданчик, де несподіваним сюрпризом для дітей стала поява спеціалізованої техніки.