Новини
28 Березня, 2022 р., 14:47
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату Тульчинської районної військової адміністрації з метою створення безпечних і безаварійних умов праці у суб’єктів господарювання сільського господарства та мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві під час проведення весняно-польових робіт в умовах воєнних (бойових) дій в Україні, рекомендує роботодавцям району вжити такі заходи:
28 Березня, 2022 р., 14:11
Набули чинності зміни до Кримінального кодексу щодо несанкціонованого розповсюдження інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших військових формувань України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану
28 Березня, 2022 р., 14:06
33 дні як один безкінечний день…
28 Березня, 2022 р., 13:28
Триває тридцять третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
28 Березня, 2022 р., 12:13
У зв’язку із масовим примусовим вивезенням російськими військовими громадян України на територію Росії, рекомендуємо співвітчизникам, які стали жертвами таких незаконних дій російського режиму та бажають повернутися в Україну, повідомити свої дані найближчому посольству України в сусідніх державах або державах можливого транзитного проїзду:
28 Березня, 2022 р., 12:12
Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 28.03 орієнтовно склали
28 Березня, 2022 р., 08:42
Ціна свободи висока. Пам‘ятайте про це!…
28 Березня, 2022 р., 08:15
«Один місяць минув – а ми б?ємося. У війні, якої ми не хотіли. Зі зброєю в руках і голіруч. Народ піднявся, щоб вибороти мир. Щоб мільйони людей могли повернутися й жити. Жити, як раніше. Жити вільними разом з вами. З усіма, хто за Україну, за мир». Звернення Володимира Зеленського під час міжнародного благодійного концерту-марафону на підтримку України Save Ukraine – #StopWar.



































