03 Грудня, 2020 р., 12:44
«Online медіа-школа для голів ОТГ» – освітній проєкт громадської організації «Асоціація євроклубів Вінниччини», який цьогоріч став одним з переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів обласного бюджету.
03 Грудня, 2020 р., 12:43
Президент України та Уряд спільно працюють над імплементацією та просуванням кроків з підтримки людей та бізнесу в разі запровадження більш жорстких карантинних заходів.
03 Грудня, 2020 р., 10:24
Багаторічні дослідження серед мільйонів людей з різних континентів показали: якщо ми їмо натуральні рослинні продукти, це допомагає нам бути більш стійким до хвороб, а ще покращує якість та тривалість життя.
03 Грудня, 2020 р., 10:23
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.
03 Грудня, 2020 р., 09:09
02 грудня 2020 року  відбулась обласна онлайн-нарада за участю першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Заболотної, заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій, голів ОТГ, головних лікарів районних лікарень. Відкрила та провела нараду перший  заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
02 Грудня, 2020 р., 15:41
Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України оприлюднила список збірної команди України та кандидатів до збірної на 2021 рік .
02 Грудня, 2020 р., 11:51
1 грудня 2020 року за участі Тульчинського міського голови Весняного В.М., заступника Тульчинського міського голови Поваляєвої А.А., заступника голови Тульчинської райдержадміністрації Деркача Ю.Г відбулася урочиста церемонія  нагородження гравців ФК «Патріот»  м.Тульчина срібними нагородами  відкритої Першості м. Вінниці з футзалу сезону 2019-2020 років.
02 Грудня, 2020 р., 11:47
З 1 грудня поточного року, відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», прожитковий мінімум для непрацездатних громадян (1712грн.) зріс на 57 грн або 3,3% і складає 1769 грн.
01 Грудня, 2020 р., 09:46
Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури!