Новини
14 Грудня, 2020 р., 09:39
Скільки часу, людської праці та фінансів витрачають лісівники Вінниччини, щоб покупець отримав якісну новорічну ялинку?
14 Грудня, 2020 р., 09:29
Президент України Володимир Зеленський у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поклав квіти до пам’ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та меморіального кургану «Героям Чорнобиля» у Києві.
14 Грудня, 2020 р., 08:36
14 грудня виповнюється 34 роки від моменту здачі в експлуатацію об'єкту "Укриття" - саркофагу, котрий забезпечує зберігання радіоактивних відходів на аварійному реакторі. Зведення бетонного могильника почалося одразу після аварії і тривало трохи більше півроку. Учасникам тих трагічних подій удалося зробити неможливе - в рекордні терміни закрити зруйнований четвертий блок бетонним коконом і зупинити подальше розповзання радіоактивного зараження. Цей день в нашій державі названий Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
14 Грудня, 2020 р., 08:29
Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС!
12 Грудня, 2020 р., 09:19
12 грудня ви відзначаєте своє професійне свято – День Сухопутних військ.
10 Грудня, 2020 р., 15:22
За прогнозом Вінницького обласного центру з гідрометеорології, вночі та вранці 11 грудня по Вінницькій області та м. Вінниці очікується туман: видимість - 200-500 м, ожеледь, на дорогах ожеледиця, впродовж доби пориви південно-східного вітру 15-20 м/с.
10 Грудня, 2020 р., 15:10
На території Вінницької області спостерігається погіршення погодних умов – дощ зі снігом та ожеледиця. Шановні учасники дорожнього руху, будьте уважними та обережними на дорогах.
10 Грудня, 2020 р., 09:38
Під час особистого прийому громадян, прийому громадян на виїзних прийомах у населених пунктах Тульчинського району, досить часто працівникам відділу Тульчинське бюро правової допомоги жителі району задають питання: що таке безоплатна первинна та вторинна правова допомога та яким чином можна її отримати.
09 Грудня, 2020 р., 19:57
Таке рішення ухвалив Уряд за результатами трьох тижнів обговорень з представниками бізнесу, з місцевою владою, епідеміологами.
09 Грудня, 2020 р., 16:13
09 грудня 2020 року відбулась обласна онлайн-нарада за участю заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій, головних лікарів районних лікарень. Відкрив та провів нараду заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.