24 Грудня, 2020 р., 12:15
Свято Нового Року є довгоочікуваним і світлим, а для дітей це особливі дні, адже для них дорослі готують подарунки та солодощі.
24 Грудня, 2020 р., 09:54
23 грудня 2020 року  відбулась обласна онлайн-нарада за участю першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Заболотної, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій, головних лікарів районних лікарень. Відкрила та провела нараду перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
24 Грудня, 2020 р., 08:10
Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.
23 Грудня, 2020 р., 13:27
Перебуваючи з робочим візитом у Тульчинському районі, Сергій Борзов ознайомився з ходом реконструкції приміщень Комунального некомерційного підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської районної ради.
23 Грудня, 2020 р., 09:41
Не один українець втратив свої гроші через фіктивні інвестиційні проєкти.
23 Грудня, 2020 р., 09:40
Футболісти  Ганнопільського «Фенікса»   продовжують приймати участь у відкритому чемпіонаті Жмеринського району з футзалу сезону 2020-2021 року.
22 Грудня, 2020 р., 15:16
Вночі та вранці 23 грудня в більшості західних, Житомирській та Вінницькій областях ожеледь, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).
22 Грудня, 2020 р., 14:38
З метою налагодження ефективної взаємодії між ОДА та новоствореними громадами в межах нових районів 21 грудня в м. Тульчин відбувся семінар з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади після місцевих виборів – 2020.