21 Вересня, 2020 р., 15:44
Коли дитина йде в школу, у неї з'являються нові обов'язки. Але окрім обов'язків у дитини є ще і права.
21 Вересня, 2020 р., 15:42
 Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 17.06.2020 року за № 127 «Про районний міжвідомчий оперативний штаб із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей» в районі завершено літню оздоровчу кампанію 2020 року.
21 Вересня, 2020 р., 15:05
Обласні заклади культури: театри, музеї, філармонія, бібліотеки, заклади мистецької освіти мають власні сторінки у соціальних мережах та активно працюють в умовах карантину в режимі онлайн. Вашій увазі пропонуються різножанровий культурний продукт, а саме: театральні вистави, віртуальні виставки та лекції, майстер-класи, онлайн-зустрічі, інтерактивні проєкти та багато іншого.
20 Вересня, 2020 р., 18:48
19 вересня 2020 року в  м. Ладижин спортсмени Клубу Бойових Мистецтв "Гепард" взяли участь у 10-му Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед юнаків і дівчат, який було присвячений пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України, Івана Хасимовича Сагаєва.
20 Вересня, 2020 р., 09:02
Шановні працівники та ветерани лісового господарства!
19 Вересня, 2020 р., 09:23
17 вересня 2020 року в режимі online голова районної державної адміністрації Олег Боровський взяв участь у семінарі на тему: «Впровадження інклюзивного дизайну в міський простір».
19 Вересня, 2020 р., 08:55
Шановні працівники фармацевтичної галузі! Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника!
18 Вересня, 2020 р., 15:59
Сьогодні, 18 вересня, голова районної державної адміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, секретар Тульчинської міської ради Оксана Трач та інші посадовці привітали колективи Тульчинського районного сектору ГУДС України у Вінницькій області та ДПРЧ-14 м.Тульчин з професійним святом – Днем рятівника.