12 Вересня, 2020 р., 12:15
Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!
10 Вересня, 2020 р., 10:03
З метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік, погоджених рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 12.02.2020 за № 1 та на виконання наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 21 серпня 2020 року № 546 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2020 році», на всій території нашої області, орієнтовно з 14  вересня по жовтень цього року, розпочнеться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак), проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків над лісовими та польовими угіддями району, поза територіями населених пунктів та водойм.
09 Вересня, 2020 р., 16:45
09 вересня в он-лайн режимі відбулась нарада з головами районних державних адміністрацій, міст обласного значення та ОТГ, яку провів заступник голови облдержадміністрації Сергій ЗДІТОВЕЦЬКИЙ.
09 Вересня, 2020 р., 11:48
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги», яка застосовується з 1 липня 2020 року, у призначенні житлових субсидій для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ з 1 липня 2020 року змінено методику обчислення сукупного доходу членів домогосподарства.
09 Вересня, 2020 р., 11:46
АТ «Вінницягаз» оголошує акцію для клієнтів компанії - споживачів природного газу.
09 Вересня, 2020 р., 11:45
З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.
08 Вересня, 2020 р., 14:41
З 01 по 30 вересня поточного року «Вінницягаз» проводить акцію для своїх клієнтів. Споживачі, які до 30 вересня 2020 року оплатять за розподіл газу по грудень 2020 р. включно, мають змогу безоплатно обстежити газові мережі своїх квартир чи приватних будинків.
08 Вересня, 2020 р., 12:44
Сьогодні, 8 вересня, голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов та голова обласної Ради Анатолій Олійник вручили ключі від 40 нових  автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини області, серед яких авто для амбулаторій сіл Тиманівка та Суворовське Тульчинського району.
07 Вересня, 2020 р., 15:15
Сьогодні, 7 вересня згідно з планом - графіком підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в он-лайн режимі відбулось навчання уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, територіальних органів міністерств та інших органів виконавчої влади, установ та організацій Вінницької області з питань запобігання та виявлення корупції.