28 Серпня, 2020 р., 14:20
З метою підготовки до опалювального сезону 2020-2021р.р. в с.Ганнопіль будуть проводитись планові роботи з технічного обслуговування системи газопостачання, в результаті чого буде відсутнє газопостачання в даному населеному пункті з 2 по 4 вересня 2020 року.
27 Серпня, 2020 р., 16:43
29 серпня, вдруге  в країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
27 Серпня, 2020 р., 14:15
З 1 серпня в Україні на ринку газу відбулися зміни. Кабмін скасував дію положення про покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на постачальників газу. Відтак, держава більше не впливає на формування ціни на блакитне паливо для населення. Тепер кожен постачальник самостійно встановлює її щомісяця залежно від ринкових факторів та ресурсу, який сформував для своїх клієнтів.
27 Серпня, 2020 р., 11:45
Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.
26 Серпня, 2020 р., 16:41
26.08.2020 року відбулась онлайн-нарада облдержадміністрації, за участі першого заступника голови облдержадміністрації Наталі Заболотної,  заступників голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького та Олександра Піщика, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрила та провела нараду перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.
26 Серпня, 2020 р., 14:24
26 серпня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням голови Тульчинської райдержадміністрації, голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були розглянуті такі питання:
26 Серпня, 2020 р., 11:38
З 17 по 21 серпня 2020 року відповідно до наказу відділу освіти Тульчинської райдержадміністрації  від 10.08.2020 р. "Про перевірку готовності закладів освіти району до 2020/2021 навчального року" комісією відділу освіти проведено перевірку закладів загальної середньої освіти.
25 Серпня, 2020 р., 16:47
З нагоди 29 річниці  Незалежності України за вагомий особистий внесок у реформування місцевого самоврядування, соціально-економічний та культурний розвиток територіальних громад, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм Грамотою Верховної Ради України нагороджено Трудовий колектив Тульчинського коледжу культури. Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено Джигу Миколу Івановича – викладача-методиста вищої категорії циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Тульчинського коледжу культури.
25 Серпня, 2020 р., 15:40
Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.