31 Серпня, 2020 р., 16:41
Протягом 2020 року заклади освіти району фінансувалися з загального та спеціального фонду бюджетів. Загалом галузь освіти за вказаний період було профінансовано на 66006.2 тис. грн.
31 Серпня, 2020 р., 12:26
ТОВ « Вінницягаз Збут» - законослухняна компанія, тому як і вимагають Правила постачання природного газу, ми інформуємо наших клієнтів щодо ціни газу у вересні до початку місяця постачання.
31 Серпня, 2020 р., 12:23
Центральна виборча комісія 11 червня затвердила Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання. Відповідна постанова ЦВК набула чинності з 1 липня 2020 року. Відтак, цим Порядком, зокрема, передбачено, що орган ведення Державного реєстру виборців (ДРВ) може визначити виборчу адресу виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, за місцем його фактичного проживання.
31 Серпня, 2020 р., 11:19
Одним з найважливіших завдань держави в забезпеченні соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок.
31 Серпня, 2020 р., 11:13
29 серпня у м. Вінниця відбувся кубок міста з бойового самбо, Тульчинщину на турнірі представили 8 вихованців спортивного клубу бойових мистецтв «Гепард» віком від 10 до 16 років. В результаті тульчинці здобули 8 нагород: 3 золотих, 2 срібні, 3 бронзові. Золото вибороли Тарасенко Юрій, Більмак Дмитро, Михаський Олександр, срібні нагороди отримали Лавриченко Олександр, Якубенко Василь, бронзу здобули Гнот Роман, Войчишин Максим, Шимко В’ячеслав. За результатами змагань бійці  "Гепарду" потрапили до складу збірної команди Вінницької області з бойового самбо. Команду до змагань готували Володимир Соляр та Віктор Лукіянчук.
29 Серпня, 2020 р., 16:39
29 серпня, в  День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, голова районної державної адміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, військовий комісар Тульчинського районного військового комісаріату Роман Сватко, голова громадської організації «Тульчинська районна спілка учасників АТО» Віталій Харченко відвідали могили Грубого Анатолія Васильовича, що загинув 18 лютого 2015 року під Дебальцевим та Ведешина Андрія Олександровича, що загинув 10 березня 2020 року під с. Піски.
29 Серпня, 2020 р., 16:09
29 серпня відповідно до Указу Президента - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
28 Серпня, 2020 р., 16:10
28 серпня 2020 року відбулась обласна нарада в режимі ZOOM на тему: «Про готовність закладів освіти області до роботи у 2020-2021 навчальному році» за участю голови облдержадміністрації Сергія Борзова, першого заступника голови облдержадміністрації Наталі Заболотної, керівника апарату облдержадміністрації Олександра Коханця, першого  заступника начальникa головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександра Сорочана, начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяни Бондаренко, заступника директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олени Чорної.
28 Серпня, 2020 р., 15:42
28 серпня 2020 року організаційним комітетом у складі посадових осіб районної державної адміністрації, районної та міської рад, представників громадських організацій та районного військового комісаріату було обговорено План заходів з відзначення Дня пам’яті захисників України на Тульчинщині.
28 Серпня, 2020 р., 15:10
27 серпня 2020 року, у режимі онлайн було проведено районну серпневу конференцію працівників освіти на тему: “Підсумки розвитку освіти району у 2019/2020 навчальному році та завдання на 2020/2021 навчальний рік”.