21 Серпня, 2020 р., 11:20
20 серпня 2020 року, у режимі онлайн проведено обласну серпневу конференцію працівників освіти на тему: «Про підсумки розвитку освіти області у 2019/2020 навчальному році та завдання на 2020/2021 навчальний рік» в роботі якої взяв участь начальник відділу освіти райдержадміністрації  Сергій Чепернатий.
20 Серпня, 2020 р., 10:05
На цьому Прем’єр-міністр наголосив під час засідання Кабінету Міністрів 19 серпня. Він підкреслив, що основне завдання Уряду та місцевої влади на найближчі тижні — це якісно підготуватися до навчального року.
19 Серпня, 2020 р., 16:52
19.08.2020 року відбулась онлайн-нарада облдержадміністрації, за участі першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів  нараду перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
19 Серпня, 2020 р., 15:15
19.08.2020 року відбувся вебінар за участі представників  райдержадміністрацій, відділу з питань персоналу облдержадміністрації  та Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.
19 Серпня, 2020 р., 10:18
Щиро вітаю тульчинських  бджолярів з Днем пасічника!
18 Серпня, 2020 р., 16:48
18 серпня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Юрія Деркача було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому було розглянуто питання щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
18 Серпня, 2020 р., 16:11
«Вінницягаз збут» відкриває підписку на другий сезон акції «Твоя енергонезалежність», за допомогою якої споживачі можуть зекономити кошти, купивши газ для опалювального сезону за акційними літніми цінами.
18 Серпня, 2020 р., 12:45
Одним з елементів державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва є відбір контрольних проб насіння. Зокрема, ст. 26 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» передбачено, що посадові особи, які здійснюють державний нагляд (контроль) у сфері насінництва та розсадництва, у межах своїх повноважень при здійсненні заходів державного контролю мають право відкривати будь-яку упаковку (контейнер) з насінням чи садивним матеріалом для відбору контрольних проб.
17 Серпня, 2020 р., 15:32
Сьогодні, 17 серпня 2020 року розпочалась І зміна в дитячому таборі ДС «Подільський Артек» с.Заозерне Тульчинського району.