10 Серпня, 2020 р., 15:37
В особливих умовах адаптивного карантину, з 01 серпня 2020 року в районі розпочалась дитяча оздоровча кампанія. Так, 10 серпня 2020 року  в ДП УДЦ «Артек», що знаходиться в  смт.Пуща – Водиця Київської обл., заїхало 8 дітей району, з числа пільгової категорії. Діток  чекає 21 день, насичений враженнями та морем. Бажаємо дітям гарного відпочинку та позитивних емоцій!
10 Серпня, 2020 р., 10:07
8 серпня у м. Вінниця в спортивному клубі «Нокаут» пройшов Кубок Вінниці зі змішаних єдиноборств ММА.
10 Серпня, 2020 р., 09:15
09 серпня 2020 року футболісти ФК «Фенікс» с. Ганнопіль в третьому  турі Вінницької обласної ліги сільського аматорського футболу  сезону 2020 року відвідали с. Красносілку Бершадського району де зіграли матч туру з місцевими футболістами.
10 Серпня, 2020 р., 09:14
Вінницькою територіальною організацією ВФСТ «Колос»  затверджено Положення про проведення обласних літніх сільських спортивних ігор Вінниччини 2020 року серед команд сільських та селищних територіальних громад «Краще спортивне село Вінниччини»,  з нагоди 70 – річчя з дня утворення ВФСТ «Колос».
09 Серпня, 2020 р., 10:35
Від усього серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини! Ваше свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров'я людей, сприяєте суспільній злагоді.
09 Серпня, 2020 р., 09:30
Прийміть сердечні вітання з нагоди святкування професійного свята – Дня будівельника! Будівельники є надзвичайно особливими людьми. Вони несуть у своїй роботі велику відповідальність і завжди виправдовують усі очікування. Ми завжди згадуємо кому ми зобов'язані успіхом в грандіозних будівництвах і створенням широкого спектру будівельних проектів. З розвитком нових технологій робота будівельників стає все більш ефективною , однак, все ще залишається однією з найбільш трудомістких діяльностей. Кожен знає, що хороший будівельник завжди високо цінується. Високий професіоналізм у будівельника є гарантією високої якості їх роботи.
07 Серпня, 2020 р., 16:25
Президент України Володимир Зеленський другий день перебуває в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Глава держави особисто переконався, що режим повного та всеосяжного припинення вогню діє. Загалом за два дні Володимир Зеленський проїхав понад 100 км лінії розмежування.
07 Серпня, 2020 р., 10:59
Кількість абонентів «Вінницягаз Збуту», зареєстрованих в Особистому кабінеті споживача, становить близько 170 тисяч осіб. Всього з початку 2020 року через онлайн кабінети було здійснено близько 230 тисяч платежів.
05 Серпня, 2020 р., 16:34
Тульчинська районна державна адміністрація у співпраці з депутатським корпусом Тульчинської районної ради та за безпосереднім виконанням своїми структурними підрозділами – фінансовим управлінням та відділом освіти райдержадміністрації – в рамках реалізації Концепції Нової Української Школи, після успішного проведення процедури електронних торгів ProZorro чи не перші в області доставили сьогодні, 5 серпня 230 нових сучасних, мобільних, багатофункціональних парт в усі 22 перших класи 2020/2021 навчального року.
05 Серпня, 2020 р., 16:22
05.08.2020 року відбулась онлайн-нарада облдержадміністрації, за участі першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, заступника голови облдержадміністрації Олександра Піщика, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів  нараду перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.