17 Серпня, 2020 р., 10:03
У п’ятницю, 14 серпня, за ініціативи Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля у Клубі Кабінету Міністрів відбулася зустріч представників Уряду, Офісу Президента, керівництва Національного банку та українського бізнесу. На зустрічі були присутні власники та топ-менеджери більш ніж 50 компаній.
17 Серпня, 2020 р., 10:02
16 серпня 2020 року відбувся другий день зональних змагань з волейболу серед чоловічих команд обласних літніх спортивних ігор Вінниччини 2020 року серед сільських та селищних територіальних громад «Краще спортивне село Вінниччини»,  присвячені 70 – річчю з дня утворення ФСТ «Колос».
17 Серпня, 2020 р., 09:08
З 17 по 27 серпня 2020 року у Вінниці проходитиме Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник / The best artist – 2020, який відбувається за ініціативи народного художника України Володимира Козюка та Міністерства культури України. #КращийХудожник
17 Серпня, 2020 р., 09:08
Відділ  освіти райдержадміністрації – в рамках реалізації Концепції Нової Української Школи – за підтримки Тульчинської районної державної адміністрації у співпраці з депутатським корпусом Тульчинської районної ради та за безпосереднім виконанням своїми структурними підрозділами – фінансовим управлінням, після успішного проведення процедури електронних торгів ProZorro 14 серпня, забезпечив доставку сучасних багатофункціональних стінок 4,8×1,88 м в усі 22 перших класи 2020/2021 навчального року.
17 Серпня, 2020 р., 08:52
Палац Потоцьких в м. Тульчин, на території якого наразі триває реконструкція площі та впродовж кількох років відбувається міжнародний фестиваль «OPERAFEST TULCHYN», подали до переліку об’єктів програми «Великого будівництва» закладів культури на 2021 рік.
14 Серпня, 2020 р., 11:30
14 серпня  2020 року  відбулася онлайн-нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Тульчинського району, в якій взяли участь Щаблевська Ю.С., начальник Тульчинського районного управління головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, яка проінформувала учасників наради про особливості роботи освітянських закладів  в умовах карантину та Чепернатий С.В., начальник відділу освіти Тульчинської райдержадміністрації, який акцентував увагу директорів закладів освіти району на питанні щодо  організованого початку 2020/2021 навчального року.
14 Серпня, 2020 р., 10:47
14 серпня 2020 р. в кабінеті голови районної державної адміністрації Олега Боровського відбулося чергове засідання  постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян, що надходять до Тульчинської районної державної адміністрації.
14 Серпня, 2020 р., 10:35
Президент України Володимир Зеленський наголошує, що збільшення з 1 вересня мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн, яке передбачене президентським законопроектом, – це перший етап. Впродовж 2021 року мають бути реалізовані наступні етапи підвищення.
14 Серпня, 2020 р., 10:33
13.08.2020 року,  в ході робочого візиту на Вінниччину, Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, спільно з головою обласної державної адміністрації Сергієм Борзовим, відвідав Вінницьку обласну клінічну лікарню імені М. Пирогова та зустрівся з лікарями закладу. За переконанням високопосадовця нині робота хірургів, які щодня роблять надскладні операції задля порятунку життів, набуває ще більшого значення, адже в Україні активно розвивається трансплантаційна хірургія.
13 Серпня, 2020 р., 15:58
13 серпня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Юрія Деркача було  проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому були розглянуті такі питання: