25 Вересня, 2020 р., 15:50
25  вересня, напередодні професійного свята – Всеукраїнського Дня дошкілля, що відзначається щороку 27 вересня,  в кабінеті голови районної державної адміністрації відбулося нагородження кращих працівників закладів дошкільної освіти району.
25 Вересня, 2020 р., 09:52
На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 24 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
24 Вересня, 2020 р., 15:54
24 вересня 2020 року в залі зсідань будинку рад та райдержадміністрації відбулось засідання 38 чергової сесії Тульчинської районної ради 7 скликання.
24 Вересня, 2020 р., 08:18
24-25 вересня відбудеться дводенний міжнародний он-лайн Форум молодіжних ініціатив з презентацією кращих практик та можливостей для молоді із сільської місцевості та малих міст з врахуванням міжнародного досвіду «CONSCIOUS YOUTH FOR COMMUNITIES DEVELOPMENT».
23 Вересня, 2020 р., 16:20
Сьогодні , 23 вересня голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов побував з робочим візитом в смт. Шпиків, де разом зі своїм першим заступником Наталею Заболотною, заступником Олександром Піщиком, головою Тульчинської райдержадміністрації Олегом Боровським та Шпиківським селищним головою Миколою Криськом проінспектував завершення будівельних робіт по реконструкції під дитячий садочок будівлі колишньої поліклініки.
23 Вересня, 2020 р., 13:36
Це програма Президента України Володимира Зеленського. Прикладом цього в області є дитячий садок у Шпикові в Тульчинському районі.
22 Вересня, 2020 р., 19:46
21 вересня під час чергового продажу наркотичної речовини оперативники затримали 36-річну жительку м. Тульчин. Протиправні дії зловмисниці оперативники документували протягом чотирьох місяців. У її помешканні слідчі вилучили речові докази, що свідчать про систематичне заняття забороненою діяльністю, а саме амфетамін, електронні ваги, поліетиленові пакетики з залишками наркотичної речовини та інше.
22 Вересня, 2020 р., 17:24
Сьогодні, 22 вересня, голова районної державної адміністрації Олег Боровський вручив почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради з нагоди відзначення в державі Дня партизанської слави учасникам підпільно – партизанського руху, жителям м. Тульчин Завертайло Ангеліні Гордіївні, Хімічу Василю Івановичу та Гончарук Надії Прокопівні.
22 Вересня, 2020 р., 15:10
Премію Верховної Ради України отримала ДРУМ Тетяна Петрівна - директор Вищого професійного училища №41 м. Тульчина. Загальний педагогічний стаж роботи - 38 років, у даному колективі училища - 21 рік, із 1983 р. по 1994 р. - заступник директора з навчально-виховної роботи, а з 2004 р - директор ВПУ №41 м. Тульчина. На посаді директора Тетяна Петрівна зарекомендувала себе енергійним, принциповим керівником, вона активно використовує в своїй роботі сучасні методи й прийоми управління. Викладач вищої категорії, викладач-методист.