30 Вересня, 2020 р., 11:56
29 вересня 2020 року у Вінницькій ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва відбулися обласні урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.
30 Вересня, 2020 р., 11:15
29 вересня в залі засідань будинку рад та райдержадміністрації відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти району за участі начальника відділу освіти райдержадміністрації Сергія Чепернатого та начальника Тульчинського районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії Щаблевської.
30 Вересня, 2020 р., 10:10
Ціна природного газу для побутових споживачів ТОВ «Вінницягаз Збут» у жовтні становитиме 6,682 грн за 1 куб.м. У перерахунку на енергоодиниці вартість становитиме 0,6293 грн/кВт*год. Розрахунки були проведені на основі даних, що отримали від оператора ГРМ АТ "Вінницягаз" про значення вищої теплоти згорання за період з 1 по 24 вересня.  Нагадуємо, що до 30 вересня діє акція “Твоя енергонезалежність”, учасники якої можуть зробити запас газу на пів року за фіксованою ціною - 5,49 грн за кубометр газу. Вже понад 2000 жителів Вінниччини подбали про свою енергонезалежність, скориставшись акцією від ТОВ "Вінницягаз Збут". Детальніше про умови акції читайте за посиланням: https://vngaszbut.104.ua/ua/gas-supply/special-offer/id/akcija-tvoja-energonezalezhnist-40098
30 Вересня, 2020 р., 09:35
Щороку в останній день вересня Україна відзначає День усиновлення - день особливого батьківства, благородного та непростого шляху до щасливих родин. Це свято батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.
30 Вересня, 2020 р., 09:21
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
30 Вересня, 2020 р., 09:17
Глава держави оглянув об’єкти інфраструктури, які реконструйовано в межах Національної програми «Велике будівництво», зокрема оглянув, як відбувається капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю).
29 Вересня, 2020 р., 22:23
У вівторок, 29 вересня, православні вшановують пам'ять святої мучениці Людмили, княгині Чеської, дружини князя Боривоя I.
29 Вересня, 2020 р., 21:49
29 вересня 2020 року в кабінеті голови районної державної адміністрації Олега Боровського відбулося чергове засідання  постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, що надходять до Тульчинської районної державної адміністрації.
29 Вересня, 2020 р., 16:53
26 вересня, з нагоди Дня міста, відбувся 13-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА.
29 Вересня, 2020 р., 15:13
Фахівці відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Вінницькій  області застерігають, що використання для посіву насіння неналежної якості може спричинити  втрату всього урожаю або взагалі не отримання сходів.