12 Жовтня, 2020 р., 10:47
10 жовтня 2020 року, 13 спортсменів клубу бойових мистецтв «Гепард» в складі збірної команди Вінницької області взяли участь у Всеукраїнському турнірі з ММА «Кубок Заходу», що відбувся м.Львів.
12 Жовтня, 2020 р., 10:11
11 жовтня 2020 року відбувся перший тур відкритого чемпіонату Тульчинського району з футболу.
11 Жовтня, 2020 р., 09:22
Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.
11 Жовтня, 2020 р., 09:20
Сьогодні, 11 жовтня, в Україні відзначається День художника. Від усієї душі вітаю творчих тульчинців зі святом!
09 Жовтня, 2020 р., 12:08
6 жовтня в Брюсселі відбувся саміт Україна-ЄС. Спробуємо описати його результати.
09 Жовтня, 2020 р., 11:27
Це одне з важливих професійних свят, яке проводиться під егідою Організації Об’єднаних Націй. Практично кожній людині в повсякденному житті доводиться користуватися послугами поштових служб. З розвитком економіки ця структура стала необхідною і досить важливою в цивілізованому світі, адже всі ми маємо змогу отримати якісні послуги з відправлення чи отримання листів, телеграм, посилок, грошових переказів, передплати й отримання улюблених газет та журналів.
09 Жовтня, 2020 р., 11:24
Шановні жителі Тульчинського району! Тульчинське районне товариство Українського козацтва запрошує всіх небайдужих на відкриття в місті Тульчин меморіального комплексу "Борцям за незалежність України", яке відбудеться 14 жовтня о 13:00 год. на місці стели Пам'яті на честь Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО/ООС.