21 Жовтня, 2020 р., 14:42
21 жовтня 2020 року за допомогою сервісу відеоконференцій ZOOM відбувся онлайн-семінару на тему: «Впровадження інклюзивного дизайну в міський простір. Інклюзивність дитячих майданчиків» в якому взяв участь начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Микола Шевчук.
21 Жовтня, 2020 р., 11:16
Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан під час онлайн наради в ОДА інформував про порядок здійснення протиепідемічних заходів під час виборів. Посадовець, зокрема, наголосив, що вибори необхідно провести із  максимальним дотриманням норм безпеки, аби не спричинити колапсу в медичних закладах. Усі вимоги, які мають бути дотримані на виборчих дільницях, чітко окреслені у постанові ЦВК №364 та у затвердженому Урядом «Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів».
21 Жовтня, 2020 р., 11:14
Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася нарада, на якій були присутні науковці, залучені до розробки оригінального українського кандидата у вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19.
21 Жовтня, 2020 р., 11:10
З метою попередження порушень законодавства України в сфері насінництва та розсадництва, а також зменшення обігу неякісного насіння згідно статті 15 Закону України «Про насіння та садивний матеріал» насіння і садивний матеріал вводяться в обіг після їх сертифікації.
21 Жовтня, 2020 р., 11:08
18 жовтня 2020 року відбувся другий тур відкритого чемпіонату Тульчинського району з футболу. Результати матчів: ФК «Брацлав» смт. Брацлав  -  ФК»Поділля» смт Кирнасівка 3 – 1 ФК «Сатурн» смт. Вапнярка  -  ФК «Титан» м. Тульчин   1 – 2 ФК «Фенікс» с. Ганнопіль - ФК «Колос» смт. Шпиків  7 – 1 Черговий третій  тур турніру відбудеться 25 жовтня 2020 року:
20 Жовтня, 2020 р., 16:24
20 жовтня 2020 року  відбулась обласна онлайн-нарада, за участю заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів  нараду заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.
20 Жовтня, 2020 р., 14:28
«Вінницягаз» нагадує, що сплачувати послугу розподілу газу потрібно до 20 числа поточного місяця, тобто за жовтень до 20 жовтня.
20 Жовтня, 2020 р., 14:27
71 % випадків шахрайства за 2020 рік складає соціальна інженерія та шахрайство в інтернеті.
20 Жовтня, 2020 р., 11:11
19 ЖОВТНЯ 12:00 - Відеопрезентація «Свято Покрови - день українського козацтва» (Тульчинський фаховий коледж культури); 13:00 - #Кінокалендар Огюст Лум”єр - винахідник кінематографу (ВОЦК «Щедрик»); 14:00 - #Екслібрис_люди&книги К. Козловський. «Екслібрис В. Герасімова» (Вінницький обласний художній музей);