Новини
09 Жовтня, 2020 р., 11:18
8 жовтня, голова районної державної адміністрацій Олег Боровський взяв участь в онлайн семінарі щодо впровадження інклюзивного дизайну рекреаційних зон.
09 Жовтня, 2020 р., 10:17
Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення в опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.
08 Жовтня, 2020 р., 16:48
Через постійне зростання рівня захворюваності на COVID-19, деякі Центри обслуговування з 9 жовтня припиняють прийом споживачів.
08 Жовтня, 2020 р., 16:41
Другий рік поспіль ТОВ «Вінницягаз Збут» пропонує своїм клієнтам придбати газ на зиму за літніми цінами.Так, цьогоріч до акції «Твоя енергонезалежність», яка проходила в три етапи долучилось 2268 вінничан.
08 Жовтня, 2020 р., 16:40
77% людей знають, що нікому не можна повідомляти реквізити картки та коди з банківських SMS. Але 76% зіткнувшись з шахрайством, розголошують реквізити своєї картки, коди та паролі.
08 Жовтня, 2020 р., 12:33
Агенція регіонального розвитку розпочинає набір на тренінгову програму «Skills Lab: власна справа» для молоді, яка хоче започаткувати власну справу.
08 Жовтня, 2020 р., 11:19
Сьогодні, 08 жовтня, в день професійного свята – Дня юриста, голова райдержадміністрації Олег Боровський та заступник голови районної ради Надія Григорьєва привітали працівників юриспруденції.
08 Жовтня, 2020 р., 08:50
Арешт майна боржника та коштів, які знаходяться на його рахунках застосовується як захід забезпечення реального виконання рішення суду.
08 Жовтня, 2020 р., 07:35
Вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!
07 Жовтня, 2020 р., 16:23
07 жовтня 2020 року відбулась онлайн-нарада облдержадміністрації, за участі заступників голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького, Олександра Піщика, директорів департаментів, управлінь області, державних установ, голів райдержадміністрацій. Відкрив та вів нараду заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький.