29 Вересня, 2020 р., 12:32
29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом – ще близько 17 тисяч осіб.
28 Вересня, 2020 р., 17:24
Обласні заклади культури: театри, музеї, філармонія, бібліотеки, заклади мистецької освіти мають власні сторінки у соціальних мережах та активно працюють в умовах карантину в режимі онлайн. Вашій увазі пропонуються різножанровий культурний продукт, а саме: театральні вистави, віртуальні виставки та лекції, майстер-класи, онлайн-зустрічі, інтерактивні проєкти та багато іншого.
28 Вересня, 2020 р., 17:17
Станом на 28 вересня поточного року, на Вінниччині в 19 опорних лікарнях розгорнуто 1197 ліжок для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.
28 Вересня, 2020 р., 17:14
Голова районної державної адміністрації Олег Боровський та заступник голови районної ради Надія Григорьєва з нагоди Всесвітнього дня туризму, що відзначався в Україні 27 вересня, нагородили Вігуржинського Владислава Олександровича за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та вагомий внесок в розвиток туризму Тульчинщини.
28 Вересня, 2020 р., 15:11
Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації повідомляє, що з 17 квітня 2020 року діє Закон № 556-ІХ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля відносно посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря і знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу".
28 Вересня, 2020 р., 15:07
Щороку природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Суха трава легко загоряється від сірника або цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб.
27 Вересня, 2020 р., 08:53
Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів району!
26 Вересня, 2020 р., 14:18
У зв'язку із трагедією, що сталася внаслідок катастрофи військового літака АН-26 під час планових навчальних польотів 25 вересня 2020 року поблизу м. Чугуєва Харківської області та призвела до загибелі військовослужбовців Повітряних Сил Збройних Сил України, з метою вшанування пам'яті загиблих 26 вересня 2020 року оголошено в Україні днем жалоби.
25 Вересня, 2020 р., 17:56
В рамках заходів з нагоди святкування 413 річниці Дня міста відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика на території Центру «Промінь надії». У відкритті взяли участь відвідувачі закладу, батьки, заступник голови райдержадміністрації Юрій Деркач, міський голова Валерій Весняний, протоієрей Роман Рудаков, представники Тульчинського коледжу культури.
25 Вересня, 2020 р., 16:55
«Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».