18 Квітня, 2023 р., 12:14
Інклюзивна освіта вже декілька років поступово впроваджується у територіальних громадах. Низку організаційних запитань, які виникають на місцях, обговорять на вебінарі DECIDE 19 квітня.
18 Квітня, 2023 р., 12:14
 Освітня онлайн-платформа Prometheus створила безкоштовний навчальний курс для внутрішньо переміщених осіб.
18 Квітня, 2023 р., 09:57
Навесні чи в іншу  пору  року виникає потреба прочищати  дерева або звалювати старі дерева, які створюють небезпеку для людей у населених пунктах.
18 Квітня, 2023 р., 08:40
особового складу / personnel ‒ близько/ about 183130 (+470) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
17 Квітня, 2023 р., 15:30
Для учасників бойових дій, які планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, відкрито реєстрацію для участі у додатковому відборі на безкоштовне навчання за сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».
17 Квітня, 2023 р., 15:19
Сьогодні, 17.04.2023 року начальник районної військової адміністрації Олександра Гаврилюка провів робочу нараду щодо спроможності мережі закладів охорони здоров’я, за участі головного лікаря КНП "Тульчинська ЦРЛ" Тульчинської міської ради Галини  Роспутної та голови Тульчинської об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного.
17 Квітня, 2023 р., 14:39
Платформа Дія.Цифрова освіта створена так, щоб люди з інвалідністю, люди старшого віку та інші представники маломобільних груп населення могли на рівних умовах розвивати цифрові навички.
17 Квітня, 2023 р., 14:20
Військовослужбовці, яким потрібна правова допомога у розв’язанні питань, пов’язаних зі службою чи з іншими життєвими ситуаціями, можуть її отримати від системи безоплатної правової допомоги (БПД).