17 Квітня, 2023 р., 14:20
Військовослужбовці, яким потрібна правова допомога у розв’язанні питань, пов’язаних зі службою чи з іншими життєвими ситуаціями, можуть її отримати від системи безоплатної правової допомоги (БПД).
17 Квітня, 2023 р., 11:50
Командира 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, полковника Вадима Сухаревського відзначено державною нагородою – орденом «За мужність» ІІ ступеня.
17 Квітня, 2023 р., 10:35
Тульчинська районна військова адміністрація інформує про роботу та місця розташування діючих Пунктів Незламності на території району.
17 Квітня, 2023 р., 10:08
Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголосив 16-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2022». Девіз цьогорічного конкурсу – «Благодійність на захисті України». Всі ми вже 382 дні повномасштабної війни робимо все можливе для нашої Перемоги, незламності, допомоги тим, хто її найбільше потребує у цей час.
17 Квітня, 2023 р., 10:07
Під час робочої поїздки до Львівської області перша леді України Олена Зеленська відвідала низку медичних закладів та побувала на відкритті медичного центру з протезування та реабілітації Superhumans.
17 Квітня, 2023 р., 10:06
Вихованці Вінницької обласної школи складно-координаційних видів спорту Богдан Пограничний та Данило Стецюк отримали високу нагороду - орден «За заслуги» ІІІ ступеня.
17 Квітня, 2023 р., 09:35
Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників пожежної охорони!