17 Квітня, 2023 р., 08:19
 Слава Україні! Розпочалася чотириста вісімнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
17 Квітня, 2023 р., 08:07
Великий народе великої країни!
17 Квітня, 2023 р., 08:07
особового складу / personnel ‒ близько/ about 182660 (+590) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
16 Квітня, 2023 р., 08:23
Як повідомив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА, серед них 8 захисників з Вінниччини!
16 Квітня, 2023 р., 08:01
У день найсвітлішого православного свята хочу побажати вам миру, спокою і благополуччя. Нехай Господь береже вас і ваших рідних від дрібних і великих проблем. Бажаю, щоб цей день став початком нового і світлого життя.
15 Квітня, 2023 р., 12:36
Другий Великдень, який наша держава зустрічає в умовах війни. Напередодні Великодніх свят, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк за участю керівників силових структур, голів територіальних громад Тульчинщини, провів робочу нараду з священнослужителями району.
15 Квітня, 2023 р., 12:00
Сьогодні Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов провів робочу нараду з членами Ради церков і релігійних організацій Вінниччини.
14 Квітня, 2023 р., 22:32
У жорнах жорстокої російсько-української війни безупинно сіється смерть. Все більше і більше земляків ми втрачаємо навічно та безповоротно. Легіони небесної варти  поповнив Конєнков Віталій Віталійович, 16 січня 1980 року народження, житель с.Гонорівка Студенянської громади.