07 Травня, 2020 р., 09:12
1. Відділом персоніфікованого обліку: - проведено виплату разової грошової допомоги 1518 ветеранам  війни, особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» до 5 травня на суму 1896, 4 тис. грн.; - нараховано та виплачено стипендію 40 дітям учасників АТО на суму 106,7 тис. грн.; - профінансовано компенсацію за ліки учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та 388 потерпілим І категорії на суму 110,4 тис. грн.; -  укладено договори та перераховано кошти на придбання 64 технічних засобів реабілітації на суму 1057,2 тис. грн.; - проведено виплату монетизації пільг 3273 одержувачам на суму 2433,6 тис. грн.; - виплачено компенсацію вартості продуктів харчування 606 ліквідаторам та потерпілим І категорії на суму 586,7 тис. грн.; - профінансовано матеріальну допомогу згідно розпоряджень РДА на суму 47,7 тис. грн.; - виплачено грошову компенсацію на бензин 96 особам з інвалідністю на суму 21,0 тис. грн.; - профінансовано вартість проїзду 14 ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС на суму 8200 грн.; - погашено заборгованість по обласних перевезеннях на суму 4856 грн.; - проплочена компенсація на проїзд на гемодіаліз 4 хворим на ниркову недостатність – 11698 грн.; - 10 сім'ям, де є 2 дітей з інвалідністю компенсовано пільги на житлово-комунальні послуги на суму 11060 грн.
07 Травня, 2020 р., 09:11
Послуги з розподілу електричної енергії надаються користувачам системи розподілу (далі – Користувач) безперервно, крім випадків, передбачених договором про надання послуг з розподілу електричної енергії та Кодексом системи розподілу (далі – КСР).
06 Травня, 2020 р., 10:33
Постановою КМУ №329 від 22 квітня 2020 року затверджено Порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам ? підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.
06 Травня, 2020 р., 10:29
До відділу Тульчинське бюро правової допомоги досить часто звертаються жителі району пенсійного віку  з запитанням: що робити особі яка досягла пенсійного загального віку, але не набула права на пенсійну виплату? Чи призначається якась грошова допомога замість пенсії при відсутності встановленого законом розміру страхового стажу? і т.д.
06 Травня, 2020 р., 10:19
-парків, скверів та зон відпочинку; -салонів краси та перукарень; -кав'ярень із обслуговуванням на виніс; -магазинів, що знаходяться в окремих приміщеннях та торгують непродовольчими товарами; -магазинів дитячого одягу та взуття; -адвокатських та нотаріальних контор; -музеїв; -стоматологій; -сервісів побутової техніки; -літніх майданчиків кафе та ресторанів з дотриманням умов: - дотримання відстані не менше 1.5 метра між столами та одно- двомісного розміщення клієнтів за одним столом; - забезпечення персоналу засобами та відвідувачів засобами індивідуального захисту; - забезпечення дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.
05 Травня, 2020 р., 14:41
Рівень розрахунків за надані послуги розподілу природного газу залишається вкрай низьким. При цьому споживання газу є інтенсивним, адже сім’ї споживачів під час карантину залишаються вдома, користуються газом та іншими комунальними послугами.
05 Травня, 2020 р., 14:38
Управління соціального захисту населення інформує, що  Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 р. № 1123 внесено зміни до постанови КМУ від 17.04.2019 р. № 373 «Деякі питання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», згідно яких пільгові категорії населення мають право подати з 1 травня 2020 року, тобто на неопалювальний період, заяву на отримання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій готівковій формі через відділення АТ «Укрпошта», дану заяву потрібно подати до 15 травня включно.
05 Травня, 2020 р., 11:45
З метою попередження обігу контрафактного та фальсифікованого насіння, відповідно до статті 122 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» та Постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 882 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва», фізичні особи – підприємці та юридичні особи, які здійснюють виробництво насіння та/або садивного матеріалу для його реалізації, повинні бути внесені до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2020 рік (далі – Реєстр)
05 Травня, 2020 р., 10:40
04 травня в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Боровського відбулося чергове засідання  постійнодіючої комісії з питань розгляду звернень громадян, що надходять до Тульчинської районної державної адміністрації.