17 Травня, 2023 р., 11:09
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації  інформує, що   ТОВ «АВГМ ГРУП» є представником групи закордонних фірм, які займаються проєктуванням та будівництвом  фотоелектростанцій та вітрових електричних станцій  і на даний час мають наміри проводити свою діяльність в Україні, особливо зацікавлені  орендою земель  у Вінницькій області.
17 Травня, 2023 р., 11:00
У рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської із побудови Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в Україні реалізовується Проєкт USAID  «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Одним із завдань Проєкту є розширення доступу до послуг психічного здоров’я, зокрема на рівні громад.
17 Травня, 2023 р., 10:34
У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України пояснюють, що отримують дуже багато запитів від громадян, які хочуть подати заяву на виплату допомоги, але не можуть, бо Дія не відображає їх житло. Це унеможливлює й подачу заяви, адже наявність запису про право власності в Державному реєстрі речових прав (ДРРП) є обов'язковою умовою для подання заяви на отримання допомоги в рамках програми єВідновлення.
17 Травня, 2023 р., 09:00
09:00  17.05.2023  Не забудемо! Не пробачимо!
17 Травня, 2023 р., 08:17
особового складу / personnel ‒ близько/ about 200590 (+610) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
16 Травня, 2023 р., 16:22
Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших воїнів.
16 Травня, 2023 р., 16:03
Відтепер у Подільському регіональному центрі онкології променеву терапію пацієнти зможуть безкоштовно отримувати на сучасному лінійному прискорювачі.
16 Травня, 2023 р., 12:39
Завтра, з квітами та навколішки Крижопільська громада буде проводжати Подлєсного Романа  Степановича, 22 квітня 1980 року народження, аби провести в останню життєву дорогу до місця вічного спочинку в с.Соколівка.