10 Травня, 2023 р., 15:51
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов разом із народними депутатами міжфракційного депутатського об’єднання «ВПО України» та народною депутаткою Іриною Борзовою зустрівся з вимушеними переселенцями, що знайшли прихисток на Вінниччині.
10 Травня, 2023 р., 14:43
Сьогодні, 10 травня 2023 року, з метою сприяння жителям громади у вирішенні питань за місцем їх проживання, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк та його заступник Михайло Мурга,  спільно із начальником управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування Оксаною Баленко провели особистий виїзний прийом громадян у Шпиківській громаді. Керівництво району та громади опрацювали проблемні питання жителів Шпиківщини в галузі освіти, культури, медицини та релігії. У ході прийому громадяни отримали роз’яснення щодо порушених питань. Також було обговорено ряд звернень, які знаходяться на контролі районної військової адміністрації.
10 Травня, 2023 р., 14:39
Сьогодні в області підбили підсумки проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад».
10 Травня, 2023 р., 11:43
Як повідомили у Міністерстві охорони здоров'я України, наразі вже розроблено сайт, де зібрана вичерпна інформація щодо чинних процедур.
10 Травня, 2023 р., 09:49
9 травня 2023 року близько 23.30 на східному напрямку підрозділами ППО Повітряне командування "Схід" знищено три ворожі ударні БПЛА “Shahed-136/131”.
10 Травня, 2023 р., 07:49
обового складу / personnel ‒ близько/ about 196310 (+690) осіб ліквідовано / persons were liquidated,