16 Травня, 2023 р., 10:48
Відповідно до наказу начальника районної військової адміністрації, начальником РВА Олександром Гаврилюком та його заступниками, 17 травня 2023 року в адміністративній будівлі Студенянської сільської  ради буде проводитись виїзний прийом громадян. Час прийому з 10.00-12.00 год.
16 Травня, 2023 р., 10:44
Під час нещодавніх візитів Президента Володимира Зеленського до Італії, Німеччини, Франції та Великої Британії було досягнуто важливих домовленостей щодо оборонної підтримки нашої країни. Про це Глава держави повідомив представникам ЗМІ за результатами переговорів із Прем’єр-міністром Сполученого Королівства Ріші Сунаком.
16 Травня, 2023 р., 10:22
20 квітня розпочався другий етап Всеукраїнського соціального проєкту для дітей з озеленення українських шкіл Flowers4school. Його мета — перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоровʼя. Організатори благодійної ініціативи планують висадити по 10 тисяч тюльпанів у кожній школі України.
16 Травня, 2023 р., 09:00
09:00  16.05.2023  Не забудемо! Не пробачимо!
16 Травня, 2023 р., 08:40
Близько 3.30 16 травня 2023 року російські окупанти атакували Україну з північного, південного та східного напрямку 18 ракетами різних типів повітряного, морського та наземного базування.
15 Травня, 2023 р., 15:11
Начальник ОВА Сергій Борзов привітав вінницьких спортсменів зі здобутими призовими місцями на Чемпіонаті України з веслувального марафону на байдарках і каное, що присвячений пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка.
15 Травня, 2023 р., 14:32
Сьогодні міжнародна неурядова гуманітарна організація ACTED передала Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОВА пневмокаркасний модуль.
15 Травня, 2023 р., 12:04
Оголошується набір на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ) імені Героїв Крут (м. Полтава), серед випускників ліцеїв, закладів загальної середньої освіти (інтернатів тощо) і професійно-технічних училищ.