14 Травня, 2023 р., 08:15
Материнство – це нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність, мудрість. Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Це найніжніші й дбайливі руки, найдобріше і чуйне серце.
12 Травня, 2023 р., 16:48
В умовах воєнного стану проблема працевлаштування є досить болючою для багатьох українців. Особливо для тих, які були змушені шукати прихисток в інших регіонах.
12 Травня, 2023 р., 12:05
З професійним святом наших медичних сестер!
12 Травня, 2023 р., 12:03
12 травня 2023 року на базі  ДУ Крижопільський виправний центр (№113), відбулось виїзне засідання Спостережної комісії Тульчинської районної військової адміністрації. В роботі якої взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
12 Травня, 2023 р., 11:20
Всі громадяни, які є власниками або співвласниками житла (квартира, приватний будинок, інше житлове приміщення), що отримало незначні пошкодження внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією росії.
12 Травня, 2023 р., 11:20
За підтримки громадської організації «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошено конкурс «Кращі інклюзивні практики України – 2023».
12 Травня, 2023 р., 11:19
Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у презентації та обговоренні Національної стратегії щодо подолання гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року.
12 Травня, 2023 р., 09:23
Медичні сестри пліч-о-пліч з лікарями, борються за життя та здоров’я пацієнтів в госпіталях і лікарнях. На полі бою надають допомогу нашим захисникам та рятують поранених. Навіть тоді, коли вони стомлюються, навіть тоді, коли самі потребують підтримки не перестають оточувати турботою та увагою нас, боротися за наше здоров’я. Вітаємо усіх медичних сестер, сьогодні вони разом з лікарями наче Янголи-охоронці тримають медичний фронт.
12 Травня, 2023 р., 08:34
11 травня Начальник ОВА Сергій Борзов взяв участь в регіональній конференції «Безбар'єрна Україна», яку ініціювала народний депутат України Ірина Борзова.