12 Травня, 2023 р., 08:08
особового складу / personnel ‒ близько/ about 197670 (+750) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
11 Травня, 2023 р., 16:53
Начальник ОВА Сергій Борзов провів зустріч з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадимом Мазуриком.
11 Травня, 2023 р., 14:02
Цифрова трансформація є надзвичайно важливою для територіальних громад Вінниччини, оскільки це дозволяє оптимізувати процеси та покращувати якість послуг для мешканців.
11 Травня, 2023 р., 11:17
10 травня в обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулось виїзне засідання членів міжфракційного депутатського об’єднання «ВПО України».
11 Травня, 2023 р., 11:17
9  травня Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою запровадив механізм “гроші ходять за дитиною” при оплаті послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
11 Травня, 2023 р., 10:20
У межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я відбулося розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров'я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок агресії РФ проти України.
11 Травня, 2023 р., 08:10
особового складу / personnel ‒ близько/ about 196920 (+610) осіб ліквідовано / persons were liquidated,