08 Травня, 2023 р., 14:08
8 травня на Вінниччині вшанували усіх, хто боровся проти нацизму і загинув у Другій світовій війні.
08 Травня, 2023 р., 10:14
Страшні звістки з дня у день надходять в родини наших воїнів.  Щодня мужні захисники віддають найцінніше, що мають, - своє життя, щоб їхні сім'ї, кожен з нас жив у мирній та незалежній Україні.
08 Травня, 2023 р., 08:11
8 травня, у День пам’яті та примирення, вшановуємо всіх, хто поборов нацизм.
08 Травня, 2023 р., 08:01
особового складу / personnel ‒ близько/ about 194970 (+540) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
08 Травня, 2023 р., 08:01
Сьогодні Україна відзначає День пам’яті та примирення, який символізує вдячність усім, хто боровся проти нацизму та чиє життя було обірвано у невимовно важкій Другій світовій війні заради миру на планеті. Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва рф.
08 Травня, 2023 р., 08:00
    В Україні воєнний стан продовжено до 18 серпня 2023 року.
06 Травня, 2023 р., 12:11
Знову сумна звістка сповіщення торкнулась Крижопільської громади. Ненависний ворог обірвав життя ще одного мужнього захисника, патріота, оборонця України. Легіони небесного війська поповнив Барбарський Євгеній Васильович, 1978 року народження, житель с.Куниче.