04 Травня, 2023 р., 10:18
Майже сто дітей з Вінниччини, батьки яких загинули, отримали поранення, або зникли безвісти, боронячи країну від російського агресора, поїхали на відпочинок до Мазовецького воєводства Республіки Польща.
04 Травня, 2023 р., 10:17
особового складу / personnel ‒ близько/ about 192590 (+650) осіб ліквідовано / persons were liquidated,
04 Травня, 2023 р., 10:16
Вночі 4 травня 2023 року ворог знову атакує "шахедами" з північного напрямку (Брянська область) та з півдня – східне узбережжя Азовського моря.
04 Травня, 2023 р., 10:14
Україна не займається атаками на Росію чи її Президента, а захищає свою незалежність і територіальну цілісність. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами саміту Україна – Північна Європа у Гельсінкі.
03 Травня, 2023 р., 16:35
Відділ економіки, стратегічного та агропромислового розвитку управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату районної військової адміністрації доводить до відома керівників агропромислового комплексу району Перелік протипожежних заходів та Рекомендації щодо запобігання та протидії пожежам на підприємствах і об’єктам збирання та переробки врожаю зернових культур в літній пожежонебезпечний період 2023 року, а також Порядок  утворення та функціонування  пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення пожежної охорони, затверджений  Постановою КМУ  від 7 квітня 2023 року №315.
03 Травня, 2023 р., 16:29
Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної влади. Сьогодні, 3 травня 2023 року начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк зустрівся з мешканцями Городківської громади аби вислухати та допомогти вирішити їх проблемні питання.
03 Травня, 2023 р., 15:30
Якщо у вашій сімʼї є Захисник чи Захисниця, які отримали важкі поранення, травму чи захворювання й потребують допомоги або ви знайомі з такою сімʼєю - за консультацією чи допомогою звертайтесь за телефоном:+380 (67) 600 24 02 - Ірина Войтенко (Начальник відділу взаємодії з ветеранами війни ОВА).
03 Травня, 2023 р., 15:13
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Головою парламенту Португалії – Асамблеї Республіки – Аугушту Сантушем Сілвою, який прибув до Києва з візитом на чолі парламентської делегації.
03 Травня, 2023 р., 14:10
На сайті Міністерства соціальної політики України з’явився дашборд, який допоможе знайти та візуалізувати інформацію про надавачів соціальних послуг.